HUGO

Přihlášení:

Přezdívka:

Heslo:Registrace

A to jsem celej já…


Ahojte všichni!
Rád bych se vám představil. Jmenuji se Ozzy, celým jménem Ozzy Frodo Potter I. a napíšu vám něco o sobě, jelikož jsem zajímavá osobnost a tuším, že vás to může velice obohatit.
Začnu třeba tím, jak vypadám. Jsem takový, řekněme malý, roztomilý, chlupatý, ještě škvrně a jak říká každý, kdo mě zná, prostě k sežrání. Nemám podsadu, jenom vlasy, které dříve bývaly celé černé, teď už začínají trochu sivět. Barvím si je, ale nic nepomáhá… A to mám ještě větší problém, za který se mimochodem fakt stydím. Totiž, normálně to nejde vidět, ale když mě polijí vodou (= osprchují, pozn. red.), můj nádherný účes vždycky splaskne a já vypadám skoro jako krysařík (teda, nic proti Tobě, Ajko). Tak si to musím konečně přiznat, jsem Ozzy anorexik. Nebo vlastně tenká, vyzáblá ponožka (někdy i mírně smradlavá) s vypouklýma, černýma očima. Ach jo. Moje nynější smečka se mě ujala 7 týdnů po narození (to jako že mě adoptovala). Svého psího otce jsem nikdy nepoznal, vychovávala mě a starala se o mě předtím matka a samozřejmě má první smečka. Narodil jsem se loni na 2. svátek vánoční, takže moje znamení je kozoroh. Ale povím vám, i na kozoroha jsem až moc… hm… pohyblivý.
Co se týče mého charakteru, jsem docela bezprostřední a s radostí vítám každou návštěvu. Taky svému pánečkovi udělám radost (a ostatním členům smečky), i když vím, že jsou ještě trošku primitivní. Samozřejmě jsem ale většinou sám sebou. A rád se bavím. Zatím jsem sice nesměl moc ven, protože na to nebylo počasí, ale už jsem byl třeba u babičky na zahradě a je to tam opravdu super. Prostě „cool pařba“. A taky už jsem byl párkrát v knihovně, ale upřímně, moc se mě to nelíbilo. Nechápu, na co mají ti velcí bílí psi (říkají si lidi) knihy, když je nemůžou rozkousat, oslintat, udělat si z nich hnízdečko nebo si v nich vyhloubit noru. Fakt divný. Mimochodem, už jsem vám vyprávěl o svých předcích? Znám mnoho příběhů, které dopodrobna líčí jejich chrabré činy, ale zrovna si vzpomenu jenom na jeden: „Bylo i nebylo hrabství jménem Yorkshire.“ Ale to hrabství není důležité. Vlastně poslouží jenom jako kulisa mého příběhu - takže už laskavě nerušte, rád bych pokračoval. „No a právě tam, tuším v 19. století, žil jeden velice statečný teriér. Zachraňoval lidi, kteří bůhvíproč pořád skákali do vody a lovil divokou kanálovou zvěř.“ A víte, že už nevím, jak to bylo dál? Nevadí, vzpomněl jsem si na - - Hm, myslím, že je načase skončit… Někomu se nelíbí moje přítomnost tady, na počítači…Tak snad někdy příště. Mějte se!
Ozzy Frodo Potter I.
PS: Zrovna sedím na židli a píšu tenhle článek a cítím se divně. Víte, já mám fobii z obřích jehel (jako je třeba ta, kterou mi předevčírem vrazili do „hýždí“; celý den jsem tam měl bouli a bolí mě to ještě dneska). No nic, snad se brzo zotavím, tak mi držte palce.

Johanka


Zatím nehodnoceno

Pro ohodnocení se musíte přihlásit!

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit!

Nenalezeny žádné komentáře

Created by Erbureth, Erbureth@seznam.cz